ПЕТ пластівці

ПЕТ пластівці

ПЕТ (поліетилентерефталат) – це полімер зі стабільними механічними властивостями. За фізичними властивостями – це тверда речовина білого кольору без запаху. Поліетилентерефталат – міцний, жорсткий і легкий матеріал. Пластик неотруйний. Переробка ПЕТ не потребує пластифікації, достатньо очистити ПЕТ від інших видів полімерів. Усі свої характеристики ПЕТ матеріал зберігає і при низьких температурах, до -40, і при високих, до +75 градусів.

Процес отримання готової продукції з вторинної ПЕТ сировини пов'язаний з певними труднощами. Повторне використання утилізованих матеріалів потребує особливого переналаштування параметрів технологічного процесу у зв'язку з тим, що вторинний матеріал змінює свою в'язкість, а також може містити неполімерні включення. В деяких випадках до готової продукції висуваються особливі механічні вимоги, яких просто неможливо дотриматися при використанні вторинних полімерів. Тому для використання вторинних полімерів потрібне досягнення балансу між заданими властивостями кінцевого продукту і середніми характеристиками вторинного матеріалу. Завдяки високому технологічному і виробничому рівню нашого підприємства, а також використанню у складі лінії виключно елементів визнаних європейських і світових брендів, ми змогли вийти на найвищі показники якості ПЕТ пластівців серед усіх виробників України і країн СНД.

Характеристики пластівців ПЕТ, що випускаються, наведені в таблиці:

Найменування показника, [од. вим.] Середнє значення показника
ПВХ, [ppm] ≤100
ПП, ПЕ, [ppm] ≤50
Метал, [ppm] ≤50
Каміння, [ppm] 0
Дерево, папір, [ppm] ≤100
Інші полімери, [ppm] ≤75
∑ (сумарний вміст домішок, [ppm]) ≤375
Насипна щільність, [кг/м³] 290-400
Розмір фракції, [мм] 3-12
Клейові пластівці, [шт/100 г] ≤10
Пластівці іншого кольору, [%] ≤5
Пожовтіння після t 200°C/60 min, [%] Незначне
Матричне пожовтіння пластівців після t 200°C/60 min, [%] ≤5
Вологість, [%] ≤1.0
Пил, [%] ≤0.5

ПЕТ пластівці постачаються в поліпропіленових мішках («бігбегах) в двох варіантах:

Вага: 480-520 кг
Лінійні розміри: 0,90/0,90/1,20 м

Вага: 870-930 кг
Лінійні розміри: 1,05/1,05/2,20 м

За бажанням замовника ТОВ «ФЛЄКСС» може змінити технічні характеристики ПЕТ пластівців і додати до упаковки піддон і поліетиленовий капюшон.

Основні напрямки