ПЕТ пластівці

ПЕТ пластівці

ПЕТ (поліетилентерефталат) – це полімер зі стабільними механічними властивостями. За фізичними властивостями – це тверда речовина білого кольору без запаху. Поліетилентерефталат – міцний, жорсткий і легкий матеріал. Пластик неотруйний. Переробка ПЕТ не потребує пластифікації, достатньо очистити ПЕТ від інших видів полімерів. Усі свої характеристики ПЕТ матеріал зберігає і при низьких температурах, до -40, і при високих, до +75 градусів.

Процес отримання готової продукції з вторинної ПЕТ сировини пов'язаний з певними труднощами. Повторне використання утилізованих матеріалів потребує особливого переналаштування параметрів технологічного процесу у зв'язку з тим, що вторинний матеріал змінює свою в'язкість, а також може містити неполімерні включення. В деяких випадках до готової продукції висуваються особливі механічні вимоги, яких просто неможливо дотриматися при використанні вторинних полімерів. Тому для використання вторинних полімерів потрібне досягнення балансу між заданими властивостями кінцевого продукту і середніми характеристиками вторинного матеріалу. Завдяки високому технологічному і виробничому рівню нашого підприємства, а також використанню у складі лінії виключно елементів визнаних європейських і світових брендів, ми змогли вийти на найвищі показники якості ПЕТ пластівців серед усіх виробників України і країн СНД.

ПЕТ пластівці постачаються в поліпропіленових мішках («бігбегах) в двох варіантах:

Вага: 480-520 кг
Лінійні розміри: 0,90/0,90/1,20 м

Вага: 870-930 кг
Лінійні розміри: 1,05/1,05/2,20 м

За бажанням замовника ТОВ «ФЛЄКСС» може змінити технічні характеристики ПЕТ пластівців і додати до упаковки піддон і поліетиленовий капюшон.

Основні напрямки