Виробництво волокна

Виробництво волокна

Волокно компанії «ФЛЄКСС» виготовляється шляхом переробки вживаної ПЕТ пляшки, а також первинної ПЕТ сировини.

Упродовж тривалого часу жодне виробництво поліефірного штапельного волокна на території України не могло задовольнити високі вимоги щодо якості і характеристик волокна. Ситуація була виправлена пуском нової сучасної лінії з виробництва ПЕТ волокна на нашому підприємстві. Ми пішли шляхом використання у складі лінії виключно елементів визнаних європейських і світових брендів, таких як Piovan, Luigi Bandera, Microforatura, Toniolo та інших, що у поєднанні з високим технологічним і виробничим рівнем нашого підприємства дозволило в найкоротший строк не лише забезпечити високоякісною сировиною власне виробництво нетканих полотен, але й вийти з широким асортиментом ПЕТ волокна на український і зарубіжний ринки.

Наше вторинне поліефірне волокно за своїми споживчими властивостями досягає вищих європейських стандартів на подібну продукцію.

Виробничі потужності ТОВ «ФЛЄКСС» дозволяють випускати як первинне, так і вторинне ПЕТ волокно щільністю від 0,33 до 1,7 текс з широким діапазоном довжини штапелювання і можливістю матування або фарбування в чорний колір.

ПЕТ волокно постачається в пакунках типових розмірів:

Вага: 300-320 кг.
Лінійні розміри: 1,25/1,15/0,75 м

Наша лінія з виробництва волокна має широкий діапазон можливостей варіювання технічних параметрів, включно звитість, усадку та інші, що надає можливість задовольняти вимогам різних споживачів.

Наша компанія має можливості широко варіювати властивості волокна, що випускається, гнучко орієнтуючись на вимоги замовника. Наявність власного текстильного виробництва дозволяє удосконалювати якісні показники волокна, оперативно аналізуючи дані, отримані від переробників. За роки співпраці з самими різними покупцями в Європейському і Азіатському регіонах компанія «ФЛЄКСС» завоювала імідж надійного постачальника з налагодженою схемою логістики і високим рівнем клієнтського сервісу.

Основні напрямки