Гранули ПП

Гранули ПП

Переробка відходів поліолефінів. Поліолефіни – найпопулярніший вид термопластів, які широко використовуються в різних галузях промисловості, транспорту і в сільському господарстві. До них належать поліетилен високої і низької щільності, поліпропілен. Найефективнішим способом утилізації відходів поліолефінів є їх повторна переробка.

ТОВ «ФЛЄКСС» виконує повний цикл переробки промислових відходів з поліетилену високої, низької щільності і поліпропілену і випускає вторинний гранульований полімер як у чистому вигляді, так і в різних поєднаннях. Така переробка термопластів дозволяє знизити кінцеву вартість продукції і зробити її привабливішою для покупця. 

Поліетилен – найдешевший полімер, що посідає перше місце у світовому виробництві поліолефінів.

Цей унікальний матеріал поєднує в собі цінні властивості і здатність перероблятися усіма методами, що передбачені для термопластів. Також він практично нешкідливий для людини, оскільки кількість хімічних речовин, що виділяються з нього, мінімальна.

Окрім цього, для поліетилену характерні відмінні діелектричні властивості, підвищена ударостійкість, стійкість при низьких температурах і висока хімічна стійкість, легко модифікується.

Завдяки високій стійкості до впливу атмосферних чинників процес транспортування і зберігання гранул ПЕ не потребує створення особливих кліматичних умов.

Властивості поліетилену (фізичні, хімічні і експлуатаційні) залежать виключно від молекулярної маси і щільності полімеру, тому відрізняються для різних його видів. Найпоширенішими видами поліетилену є: поліетилен низького тиску (ПЕНТ) або високої щільності ПЕВЩ, міжнародне позначення HDPE, і Поліетилен високого тиску або низької щільності (ПЕНЩ), міжнародне позначення LDPE.
З точки зору економічної доцільності поліетилен вторинний вигідний як дешева сировина для виробництва тари для рідких і сипких хімікатів, виробничої і побутової плівки тощо. Популярністю користуються каністри, іригаційні труби і різні місткості для зберігання побутових рідин. 

Вторинний ПЕ являє собою тверді гранули білого кольору. В деяких випадках гранули можуть виготовлятися кольоровими. 

Поліпропілен

Основною сировиною для отримання вторинного поліпропілену є відходи виробництва поліпропіленових виробів, а також вироби, що відслужили свій строк експлуатації.

Отриману в результаті переробки відходів гранулу вторинного поліпропілену використовують для промислового випуску різноманітної тари, автомобільних запчастин, на меблевому виробництві і так далі. На відміну від поліетилену вторинний поліпропілен повністю зберігає більшість характеристик вихідного полімеру, але має при цьому значно меншу вартість за кілограм. Багаторазова переробка поліпропілену призводить зазвичай до збільшення ППР, хоча при цьому характеристики міцності матеріалу не зазнають значних змін. Тому відходи, що утворюються при виготовленні деталей з поліпропілену, а також самі деталі після закінчення строку експлуатації можуть бути повторно використані в суміші з вихідним матеріалом для отримання нових деталей.

Наша компанія виробляє гранульовані поліетилени HDPE і LDPE, а також поліпропілен як у чистому вигляді, так і в різних комбінаціях, сумішах і сополімерах. За рахунок різноманітного комбінування є можливість отримувати термопласти з оптимальним поєднанням вартості і фізичних властивостей.

Основні напрямки