Компанія
 • Перероблення та продаж полімерних матеріалів в Україні

  Широке використання полімерних матеріалів у різних сферах людської діяльності створило серйозну проблему з утилізацією полімерного сміття, яке становить вже понад 60% в загальній масі твердих побутових відходів. Враховуючи загрозу для екології, яку несе засмічення ґрунту та водойм полімерними відходами, вторинне перероблення полімерів є неймовірно актуальним та важливим завданням. Компанія «Флєксс» є одним з найбільших переробників полімерних відходів не лише в Україні, але й в Європі, а також виробником високоякісної полімерної продукції з первинної та вторинної сировини.

  Виробництво полімерів на підприємствах компанії «Флєксс»

  На сьогодні компанія є однією з провідних фірм в Україні з випуску різних видів сировини, що отримана шляхом вторинного перероблення полімерних матеріалів і використовується для виготовлення виробів найширшого призначення. До асортименту нашої продукції входять:

  • штапельні поліефірні синтетичні волокна, які ми постачаємо на український та європейський ринки для виробництва нетканих будівельних матеріалів різноманітного призначення, основ для покрівельних мембран, утеплювачів, текстилю та іншої продукції;

  • ПЕТ-пластівці, що застосовуються для виготовлення діелектричної оболонки електрокабелів, плівки, пакувальної стрічки, різних видів обгортки, волокон для текстильної промисловості та інших виробів;

  • полімерні гранули з поліетилену (ПЕ) та поліпропілену (ПП), які використовуються у виробництві пластикових меблів, корпусів побутової техніки, автомобільних деталей, пляшок для напоїв, тари, газових, водопровідних та каналізаційних труб та безлічі інших потрібних речей.

 • ТОВ «Флєксс» має розвинену виробничу базу для випуску нетканих матеріалів, перероблення та грануляції полімерів, яку оснащено сучасним обладнанням, що випускається світовими лідерами в галузі розробки машин і виробничих ліній для перероблення пластмас та полімерної сировини: італійськими компаніями Piovan Group, Toniolo, Costruzioni Meccaniche Luigi Bandera, Microforatura та іншими фірмами.

  Ми здійснюємо продаж полімерів підприємствам України та до країн Європейського Союзу. Головними перевагами нашої компанії є:

  • висока та стабільна якість будь-яких видів продукції, що відповідає світовим стандартам;

  • широкий асортимент і конкурентні ціни;

  • високий рівень обслуговування клієнтів;

  • оперативне оформлення замовлень та своєчасне відвантаження;

  • надання гарантії на всю продукцію, що випускається.

  Ми пропонуємо взаємовигідне співробітництво підприємствам з виготовлення поліефірних волокон, ПЕ та ПЕТ-плівки, ПП-труб і пакування, ПЕТ-преформ та контейнерів, блістерної обгортки, поліетиленових наповнювачів, нетканих матеріалів, технічного та домашнього текстилю, а також закуповуємо в необмеженій кількості вторинну сировину.

Основні напрямки